Dziś jest: 06-12-2022
Ekspertyzy Drukuj

Specjaliści zrzeszeni w Stowarzyszeniu Naukowo - Technicznym Chłodnictwa i Klimatyzacji wykonują prace rzeczoznawcze. Dziś w organizacji funkcjonuje 41 rzeczoznawców, którzy realizują zlecenia w różnych częściach Polski. Zatem porady czy wykonawcy ekspertyzy nie trzeba szukać daleko !

Nasza oferta obejmuje:

  • oceny stanu technicznego instalacji, maszyn i urządzeń oraz oceny energetyczne,
  • projekty instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych,
  • opracowanie dokumentacji,
  • nadzór techniczny,
  • przygotowanie warunków zamówienia,
  • weryfikację kosztorysów wstępnych i powykonawczych,
  • wycenę wartości obiektów, maszyn i urządzeń i praw niematerialnych,
  • doradztwo z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła.

 Wyciąg z Regulaminu Rzeczoznawców:
"Rzeczoznawca obowiązany jest wykonywać swoje zadania osobiście, sumiennie, bezstronnie i z należytą starannością, według najlepszej woli i wiedzy oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami techniki branżowej."

Warto też zwrócić uwagę, że wszelkie prace rzeczoznawców podlegają weryfikacji przez drugiego specjalistę.

 Zapraszamy do wykorzystania niżej zamieszczonego formularza. Ułatwi to skierowanie zagadnienia do właściwego specjalisty. Porady w zakresie obowiązujących Państwa przepisów są udzielane nieodpłatnie.

Kontakt:

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.     Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 22 632 15 23    faks 22 632 34 71    lub w sprawach pilnych  tel. kom. 519 563 280

Polecamy także przeznaczone dla użytkowników urządzeń i instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła informacje dostępne na forum.


Tematy powiązane;