Dziś jest: 21-01-2019
Rusza akcja 1% Drukuj

        Przekaż ze swojego podatku na rzecz uprawnionego sntchik !

(KRS 0000295344)

Stowarzyszenie Naukowo - Techniczne Chłodnictwa i Klimatyzacji posiada status organizacji pożytku publicznego uprawnionej do otrzymania darowizn w wysokości 1% od podatku dochodowego od osób fizycznych. Sprawdź nas na liście podmiotów uprawnionych  >>>   (jesteśmy na 119 stronie).

W roku 2010 organizacja otrzymała 2706,50 PLN. Mamy nadzieję, że ofiarność techników urządzeń chłodniczych, właścicieli firm jak i osób współpracujących będzie w bieżącycm roku większa.  Więcej o przekazanych kwotach  >>>  (jesteśmy pod pozycją 4678).

Stowarzyszenie spełniło wszystkie wymogi formalne i sprawozdawcze, więc uprawnienie do 1% jest aktualne. Blisko 2000 organizacji OPP w 2011 roku nie otrzyma darowizn z powodów niewypełnienia obowiązków ustawowych.

*  *  *

Świadcząc usługi pożytku publicznego m. in. na rzecz techników urządzeń chłodniczych, powodujemy, że przekazane środki w sposób pośredni "wracają" do Ciebie.

Nasze kursy i egzaminy na świadectwa kwalifikacji dla substancji kontrolowanych cieszą się coraz większą popularnością, a z racji formy działalności i związanej z tym częściowej odpłatności uzyskały miano szkoleń dla OSZCZĘDNYCH.

Płukania układów chłodniczych i oczyszczanie czynników, szczególnie podczas ich wymian stanowią poważne wsparcie techniczne, znowu przy częściowej odpłatności tylko.

Chcemy tworzyć ośrodek egzaminacyjny dla ubiegających się o certyfikat f-gazowy, znowu by te certyfikaty były dostepne i dla OSZCZĘDNYCH !

Upowszechnia się nowe zadanie stawiane specjalistom chłodnictwa związane z określaniem efektywności energetycznej urządzeń i instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła. Zamierzamy przeprowadzić nieodpłatne szkolenia pozwalające nabyć umiejętnośc poprawnego określania efektywności.

Prowadzimy wielorakie działania na rzecz dobrego prawa w chłodnictwie. Wiele z nich kończy się pozytywnym skutkiem, także dla Ciebie.

Bez Twojego wsparcia czas realizacji naszych zamierzeń rozciągnie się na dłużej. 

Czy chcesz czekać ?

Czy pomyślałeś o przekazaniu numeru naszego KRS współpracownikom, znajomym, członkom Twojej Rodziny ?

Zapomniałeś wpisać nasz KRS - jest możliwość złożenia korekty !!!


Tematy powiązane: